Aktuálně 70311 nabídek práce!

Nabídka práce: manipulant VZV, skladník, Bruntál

Pozice:
manipulant VZV, skladník
Zaměstnavatel:
Erdrich Umformtechnik s.r.o.
IČO:
26865688
Oblast (okres, kraj):
Bruntál
Obor práce:
Doprava
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda (od nebo od-do):
26000
Popis práce:

Požadavky: Praxe s obsluhou VZV podmínkou, samostatnost, rozhodnost, pečlivost, organizační schopnosti
Náplň práce: Obsluha vysokozdvižného vozíku, manipulace s materiálem a vyrobenými díly, podílení se na přestvavbách na lisech, zajišťování polynulého chodu výroby.

Zaměstnanecké výhody:
Benefit systém Cafeterie 1000 Kč/měsíc nebo příspěvek na penzijní připojištění, na životní pojištění, 25 dní ŘD, dotované stravování, letní i vánoční prémie, příspěvek na dopravu, odměna za věrnost, při uzavření sňatku, při narození dítěte, při životním jubileu, firemní mimopracovní akce, zaměstnanecké zvýhodněné tel. balíčky O2 a mnoho dalších.

Kontakt Císařová Romana, Šturcová Jana e-mailem nebo telefonicky (PO-PÁ 7-15): kariera@erdrich.cz, 554 684 221, 778 473 946
554 684 228, 727 841 901

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Jana Šturcová
Telefon:
554684228, 727841901
Počet zobrazení inzerátu:
57×